O fimie

Szanowni Państwo,

firma COTTONLAND jest obecna na rynku od ponad 29 lat. Wieloletnie doświadczenie w branży odzieżowej zaowocowało poszerzeniem oferty firmy i wyjściem poza dotychczasowe obszary działania.

Wykonujemy kompleksowe przeszycia dzianin i tkanin. Dzięki doświadczeniu w produkcji odzieży tworzymy wyroby najwyższej jakości, spełniające oczekiwania naszych Klientów. Posiadamy własną krojownię oraz komputerowe systemy przygotowania produkcji.

Korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancję indywidualnego podejścia do swojego zamówienia. Zapewniamy pełną współpracę na każdym etapie produkcji. Odzież wykonujemy z surowców dostarczanych przez Klienta oraz własnych, na podstawie form, rysunków, projektów, zdjęć lub gotowych wyrobów.

Nasza szwalnia mieści się w Brzezinach, mieście znanym z wysokiej jakości usług krawieckich już od średniowiecza. Oprócz wiekowych tradycji atutem miasta jest niewątpliwie jego położenie. Brzeziny mieszczą się jedyne 18 km od Łodzi oraz 10 km kilometrów od węzła autostrad w Strykowie, co pozwala na błyskawiczną wysyłkę wyprodukowanej odzieży w dowolne miejsce na terenie polski i europy.

Pełen pasji zespół pracowników Firmy Cottonland pracuje nieustannie na zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci, a mobilizacją do dalszej pracy jest zadowolenie naszych odbiorców oraz uznanie marki Cottonland przez branżę odzieżową.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!